Velká soutěž

Prodejce LEVNO stěhuje sklad, expedice bude mít 4-5 dnů zpoždění. Děkujeme za pochopení.

Nákupní galerie Andelco vznikla v roce 2018 a do dnešní doby si prošla mnoha úpravami. Jedná se o další projekt rodiny ATELI, přičemž pilotní projekt PoštovnéZDARMA.cz vznikl již v roce 2011. Od té doby se náš tým rozrostl o další úspěšně projekty, jako například PoštaZdarma, BohemiaPost, ShipGratis nebo Zirafo. Do našeho týmu jsme za poslední roky přijali spoustu nových kolegů, kteří se starají o hladký chod všech portálů. V současné době se na provozu a vývoji naší platformy podílí více než 100 lidí z 11 zemí světa.

Fungujeme jako platforma pro dodavatele, díky kterým vám můžeme každý den dodávat desítky nových produktů. Aktuálně úzce spolupracujeme s více jak 150 různými dodavateli z Asie a Evropy. Někteří expedují zboží ze svých skladů, jiní využívají naše partnerská fulfillmentová centra (v ČR, HU, BG). Díky jejich přímým kontaktům můžeme všem našim zákazníkům nabídnout desetitisíce produktů za velmi příznivé ceny. Snažíme se také zajistit kvalitní zákaznický servis, protože jsme přesvědčení, že správná komunikace je klíčem ke spokojenosti. I když neustále rosteme, pořád se snažíme držet našeho prvotního plánu: Zajistit vám možnost pořídit exkluzivní zboží s vysokým standardem ostatních služeb, jako zákaznický servis, reklamace, doprava, informace a další. Neustále se snažíme zlepšovat, vyvíjet a expandovat do dalších zemí.

Náš nejnovější projekt Andelco.cz se od ostatních projektů velmi liší. Zaměřuje se výhradně na módní sortiment, nabízí rychlé a spolehlivé dodání, možnost maximálně sledovat svou zásilku a díky novému konceptu a obchodnímu modelu i nejnižší ceny ze všech našich projektů. Ke konečné ceně se nikdy nepřičítají náklady na celní řízení nebo DPH. V nedávné době se nám též podařilo vyslyšet dlouhodobé přání našich zákazníků dodávat zásilky na dobírku. Všichni naši zákazníci tak mohou nakupovat s jistotou a bez rizika.

Umíme si také společně odpočinout. Rádi vyrážíme na teambuildingové akce, ať už se jedná o wakeboarding, víkend na horách, laser game nebo jen posezení v hospůdce. Pravidelně se také setkáváme na plese Přátel ATELI, který se těší velké oblibě.


 

Ať už jste noví zákazník nebo se k nám pravidelně vracíte, děkujeme vám za projevenou důvěru. Vážíme si jí. Už teď se těšíme na to, co nás čeká dál.

Lukáš Česal & Tomáš Česal & Marek Vacovský

zakladatelé portálu Andelco.cz